رژیم غذایی VB6 چقدر موثر است؟

یکی از جنبشهای در حال رشد در صنعت سلامتی VB6، یک رژیم غذایی جدید است که وزن و سلامت را کنترل می کند، پس دقیقا این چه چیزی است؟

وی بی ۶ به جای این جمله است:وگان قبل از ۶، و همانطور که از نامشان مشخص است، تا ۶ بعد از ظهر کاملاً گیاه خواری است، این به معنای هیچ لبنیات، گوشت یا غذای دریایی تا این زمان نیست.

شما می توانید وعده های غذایی و تنقلات را در وعده های منظم، بدون نگرانی در مورد کالری، تا زمانی که آن ها هستند، بخورید، پس از ۶ بعد از ظهر، چنین محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید یک شامی را بخورید که خیلی گیاهی نیست،

با این حال، اگر می خواهید در مورد رژیم غذایی وی بی ۶ قضاوت کنید، باید چند قانون کلیدی را در ذهنتان داشته باشید، شما می توانید مقدار نامحدود میوه و سبزیجات، مقدار محدودی از دانه های کامل و آجیل را بخورید و تنها یک بار در روز غذا بخورید.

با رعایت طولانی مدت از رژیم غذایی VB6، افراد خود را به فواید رژیم غذایی گیاهخواری عادت می دهند و باید شروع به حذف آرام آن کنند،یک رژیم غذایی گیاهخواری، سوخت بهتر، چربی کم تر و منافع قلبی و عروقی خوبی را که رژیم غذایی غیر وگانی فاقد آن است را ارایه می دهد.

این رژیم غذایی تا زمانی که شما عدس، سبزیجات و سویا را در رژیم غذایی خود برای پروتئین مصرف کنید، و به اندازه کافی تخم کتان و گردو را به عنوان جایگزین های مانند اسیدهای چرب مفید مصرف کنید پایدار خواهد بود، هم چنین، همه چیزهای گیاهی مجاز هستند، از حس مشترکتان برای خوردن عاقلانه قطع مصرف شکر تصفیه شده، غذاهای سرخ شده و آردهای فرآوری شده از رژیم غذایی خود استفاده کنید و تا جایی که ممکن است، غذاهای طبیعی بخورید.

رژیم لاغری وی بی ۶ چگونه کار می کند؟

رژیم گیرنده ها تنها باید خود را تا زمان خوردن نگه دارند و وعده پاداش در روز بعد میگیرند، این رژیم غذایی یک راه حل عمل گرایانه برای از دست دادن وزن و سالم تر شدن بدن است.

مطالب پیشنهادی:  راهنمایی برای خرید میوه شیرینی و.. برای مراسم عروسی

رژیم غذایی VB6 چقدر موثر است؟

خوردن یک رژیم غذایی با وعده های بیشتر به طور جهانی به عنوان راهی برای بهبود سلامت کلی فرد و کاهش جذب کالری به رسمیت شناخته می شود، منطق پشت رژیم غذایی نیز جالب است، زیرا این رژیم فقط باید بخشی از زمان را منظم کند، که در مقایسه با برنامه های رژیم سخت گیرانه تر، گرفتن رژیم بلند مدت را آسان تر می کند.

مزایا و معایب رژیم غذایی VB6 چیست؟

این رژیم توجه اش را بر وعده های غذایی و کل غذاها متمرکز می کند، این به عنوان محدودیت نیست؛ رژیم گیرنده ها هنوز هم بعد از ۶ بعد از ظهر می توانند انتخاب های خود را داشته باشند .

معایب رژیم غذایی VB6 چیست؟

رژیم گیرنده ها نمی توانند هر چیزی که می خواهند بعد از ۶ بعد از ظهر بخورند، غذاهایی وجود دارند که خوب هستند و برخی دیگر بد هستند، چربی های ترانس – چربی های بلند، شربت ذرت با فروکتوز بالا، MSG – این چیزها در رده چربی ها قرار داد،

در رژیم غذایی VB6 چه چیزهایی را می توانم بخورم؟

توصیه می شود در هر جایی که ممکن است شما برای خودتان آشپزی کنید (و به یاد داشته باشید, فقط در طول روز است) چون شما دقیقاً می دانید چه چیزی را می خورید. در متن زیر برخی از انواع مواد غذایی که احتمالاً با آن ها آشنا هستید آورده شده است:

سالاد – سبزیجات – میوه ها – دانه ها- حبوبات – برنج – کوینوا – بلغور گندم – نان قهواه ای – شیر یا ماست سویا

تخم مرغ – شیر – پنیر – پاستا – محصولات کوورون (که حاوی شیر و تخم مرغ هستند)

گوشت گاو – ماهی – غذاهای دریایی – شکلات