جشن تولد و برنامه ریزی آن

زمان برگزاری جشن تولد و کلا برگزاری جشن تولد از مهمترین دغدغه های یک جشن میباشد.ما کمکتون میکنیم جشن تولد رو به بهترین نحو برگزار کنید.

آیا فکر کردن به گرفتن جشن تولد در خانه شما را سردرگم میکند و دستپاچه می شوید ؟ یا فکر می کنید که گرفتن جشن تولد یک دیوانگی است ؟ ما به شما می گوئیم اینطور نیست ! در زیر ما برای شما یک برنامه تهیه کردیم که نه تنها شما را از کابوس گرفتن جشن تولد در خانه نجات می دهد، بلکه باعث می شود نهایت لذت را از آن ببرید !

دو هفته قبل از جشن تولد :

لیستی از کسانی که می خواهید به جشن تولد دعوت کنید تهیه کنید .ممکن است بخواهید فقط از دوستانتان به جشن تولد دعوت کنید یا این که می خواهید از فامیل باشد یا هر دو.درهر حال لیستی از افراد تهیه کنید.

زمان برگزاری جشن تولد را مشخص کنید.

اگر میخواهید تمی را برای لباس مهمان ها در جشن تولد داشته باشید ،آنرا انتخاب کنید .ولی واقع بین باشید و از تم هایی که تهیه ی آنها آسان نیست صرف نظر کنید.مثلا تم رنگ صورتی بزارید و از همه بخواهید که فقط لباس هایی در جشن تولد بپوشند که رنگش صورتی است و یا تم ورزشی انتخاب کنید تا همه لباس ورزشی هایشان را بپوشند.

سرگرمی ها و بازی هایی که قرار است در جشن تولد داشته باشید را مشخص کنید.اگر میخواهید جشن تولد را در حیاط یا جای سرباز بگیرید ، یک بازی یا سرگرمی برای جایگزین کردن آن اگر باران بگیرد ، انتخاب کنید.

 روز قبل از جشن تولد :

دعوت نامه ها جشن تولد را بفرستید،چه از طریق کارت باشد یا اینکه می خواهید تماس بگیرید یا ایمیل بفرستید … به هر طریقی که مد نظر دارید ، اکنون زمان آن است.

یک هفته قبل از جشن تولد:

وسائل مورد نیاز برای بازی و سرگرمی های جشن تولد را تهیه کنید.سپردن این کار که پدر و مادرتان یا خاله و یا یک دوست ، کار شما را راحت تر می کند.

مطالب پیشنهادی:  رازهای یک ازدواج موفق از دید اسلام

منوی پذیرایی خود را آماده و لیستی از موادی که باید برای جشن تولد بخرید تهیه کنید.

در مورد اینکه کدام خوراکی ها را می توان چند روز قبل از جشن تولد آماده کرد و کدام را همان روزجشن تولد  فکر کنید و تصمیم بگیرید.به یاد داشته باشید که راحت ترین راه را انتخاب کنید.

زمان درست کردن کیک جشن تولد

کیک تان را سفارش دهید یا اگر خودتان می خواهید درست کنید الان وقتش است ! بله درست خواندید ! کیک را آماده و در فریزر بگذارید.باور کنید کیکی که نیمه یخ زده است راحت تر برش می خورد و شکل میگیرد و شما خیلی راحت تر می توانید آنرا تزئین کنید.

اگر تم دارید تمی که برای جشن تولد کودک خود در نظر گرفته اید را تهیه کنید.

چها روز قبل از جشن تولد :

تمام خرید هایی که برای جشن تولددارید را انجام دهید.غذا ، نوشیدنی ، بازی ، تزئیات و… . در ضمن خرید کادوی تولد را فراموش نکنید !

برای موسیقی جشن تولد برنامه ریزی کنید .اگر گروه موسیقی می آورید یا فقط به دستگاه پخش موسیقی اکتفا می کنید،آن را آماده کنید.

همه موارد مربوط به سرگرمی و بازی جشن تولد را چک و تائید کنید.

روز قبل از جشن تولد :

کیک را آماده و تزئئین کنید.شمع ها را کنار کیک بگذارید تا روز جشن تولد مجبور نباشید سراسیمه دنبالشان بگردید تا پیدا کنید .

شب قبل از جشن تولد تا اندازه ای که در توانتان مانده خانه را مرتب کنید.

روز جشن تولد :

نوشیدنیها و یخ ها را در ظرفهایشان آماده و مرتب کنید.

تزئینات نهایی را انجام دهید.بادکنک ها را آماده کنید.اگر کسی دور و برتان است برای انجام این درجشن تولد کار گزینه ی خوبیست.

مام غذاها و خوراکی ه ارا برای جشن تولد آماده کنید و در جای خود بچینید.

و حالا وقت جشن تولد است !